GEMLİK ŞEHİR İÇİ OTOBÜSLERİ BEKLEME YAPMAYACAK
3 Haziran 2017 Cumartesi 16:18

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Gemlik İlçe Belediyesi tarafından yapılan meydan düzenlemesi kapsamında, şehir içi otobüsleri ring halinde olacak.

Otobüslerin ringe geçmesiyle birlikte, farklı değişiklikler de ortaya çıkacak. Buna göre Umurbey ve Gemlik’ten her 30 dakikada bir hareket eden otobüsler, 40 dakikalık ring seferine dönecek. Yapılan değişikliğe göre, otobüsler şu şekilde hareket edecek:

"111 nolu otobüs, çeyrek kala Atatepe’den kalkıp Manastıra hareket edecek. 112 nolu otobüs, Manastır-Hisartepe de çeyrek kala Hisartepe Camii önünden kalkacak. 113 ile 114 nolu otobüsler, Manastır-Odun Depoları Terminal’den hareket edecek. 115 nolu otobüs, Manastır-Novadari Caddesi otobüsleri üniversite yerleşkesi önünden kalkacak. Kumla otobüsleri terminalden hareket edecek. Kurşunlu ve Gemsaz otobüsleri Kayıkhane’den hareket edecek. Umurbey otobüslerinde yarım saatte bir olan sefer sayıları kırk dakikada bire çıktı. 118 nolu otobüs hastane otobüsleri ise Hastane’de bekleyecek. Sadece Bursa otobüsleri aynı yerinde kalacak olup, vatandaşlar artık durakta bekleyecek. Umurbey otobüsleri ise daima ring seferi yapacak."

İHA

@marmaratrafik